Відпустка на дітей: чи залежить від дати народження

UA RU

Відпустка на дітей надається у будь-який час протягом календарного року незалежно від відпрацьованого часу і дати народження дитини — до або після.

Приміром, якщо у працівниці двоє дітей, і старшій дитині виповнилося 15 років у січні 2019 року, надайте їй додаткову відпустку як матері двох дітей віком до 15 років до кінця поточного року. Адже така відпустка належить до категорії соціальних і не належить до щорічних.

Також врахуйте, що додаткова відпустка на дітей не впливає на тривалість основної щорічної відпустки або інших відпусток. Надавайте її понад кількість днів щорічних відпусток, які передбачає Закон України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР,та інші закони і нормативно-правові акти.

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
345705

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді