Працівника прийняли на роботу в кінці кварталу, а зарплату нарахували у наступному: як заповнити графу 6 форми 1ДФ

Якщо працівника прийняли на роботу в звітному періоді, наприклад 31 березня, а зарплату нарахували і виплатили у наступному, наприклад 1 квітня, то дату, коли уклали з ним трудові відносини, а саме 31 березня, не відображайте у формі 1ДФ, яку подаєте за той місяць, у якому нарахували та виплатили зарплату працівнику.

Податкові агенти подають форму 1ДФ до ДФС у строк, який встановив ПК, та відображають суми доходу, який нарахували/виплатили працівнику, та суми ПДФО, який з них утримали та перерахували до ДФС. Такий розрахунок подавайте, якщо працівнику нарахували зарплату протягом звітного періоду (пп. «б» п. 176.2 ПК).

Трудовий договір між роботодавцем та працівником оформіть наказом/розпорядженням роботодавця. Якщо не видали наказ/розпорядження, але фактично допустили працівника до роботи, трудовий договір вважають укладеним (ст. 24 КЗпП).

У графі 6 форми 1ДФ «Дата прийняття на роботу» вказуйте відомості тільки про тих працівників, яких прийняли на роботу у звітному періоді (п. 3.7 р. ІІІ Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4).

За інформацією ГУ ДФС у Волинській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Баланс форма 1-дс – експертний зразок

Баланс 1 – це традиційний фінансовий звіт. Якими є загальні вимоги до складання звіту Баланс форма 1-дс , яку саме інформацію у 2023 році мають розкривати щодо своїх активів і пасивів бюджетні установи – підкаже експерт, а також надасть зразок заповнення.
64869

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42612

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78855