Як отримати інформацію з реєстру страхувальників

Податківці інформують, що платники ЄСВ чи застраховані особи можуть отримати витяг з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Окрім того, ДФС щоденно оприлюднює на власному офіційному веб-порталі дані з реєстру страхувальників про взяття на облік/зняття з обліку платника єдиного внеску.

►Усе про заповнення Звіту з ЄСВ

Якщо потрібна більш повна інформація з реєстру страхувальників про ЄСВ, ніж оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС, або необхідне її документальне підтвердження, то у такому разі платник ЄСВ або застрахована особа може отримати витяг з реєстру страхувальників. Для цього потрібно подати запит за формою № 1-ЗРС.

Якщо в реєстрі страхувальників відсутня інформація, то заявнику видають довідку з реєстру страхувальників (ф.№ 1-ДРС).

Порядок надання інформації з реєстру страхувальників затверджений наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2017 № 651, постановою Правління Пенсійного фонду України від 21.07.2017 № 16-1

Джерело: Державна фіскальна служба України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152597

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82824

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106213

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9560

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді