Як отримати інформацію з реєстру страхувальників

Податківці інформують, що платники ЄСВ чи застраховані особи можуть отримати витяг з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Окрім того, ДФС щоденно оприлюднює на власному офіційному веб-порталі дані з реєстру страхувальників про взяття на облік/зняття з обліку платника єдиного внеску.

►Усе про заповнення Звіту з ЄСВ

Якщо потрібна більш повна інформація з реєстру страхувальників про ЄСВ, ніж оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС, або необхідне її документальне підтвердження, то у такому разі платник ЄСВ або застрахована особа може отримати витяг з реєстру страхувальників. Для цього потрібно подати запит за формою № 1-ЗРС.

Якщо в реєстрі страхувальників відсутня інформація, то заявнику видають довідку з реєстру страхувальників (ф.№ 1-ДРС).

Порядок надання інформації з реєстру страхувальників затверджений наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2017 № 651, постановою Правління Пенсійного фонду України від 21.07.2017 № 16-1

Джерело: Державна фіскальна служба України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2979

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100075

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51273

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81603

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді