Чи ділити грошову допомогу держслужбовцю на частини

Державним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо закон не передбачає тривалішої відпустки, з виплатою грошової допомоги в розмірі середньомісячної заробітної плати.

У разі поділу щорічної відпустки на частини цю допомогу виплачуйте держслужбовцю один раз на рік однією сумою під час надання будь-якої з частин цієї відпустки за його заявою.

Формуючи фонд оплати праці на відповідний бюджетний рік для кожного держслужбовця потрібно передбачити одну грошову допомогу в розмірі середньомісячної заробітної плати, яка є гарантованою виплатою один раз на рік під час надання щорічної відпустки за відповідний робочий рік.

Із офіційного сайту Профспілки працівників державних установ м. Києва

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
212281

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ – гаряча тема у сезон відпусток. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
219623

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
57292

Прожитковий мінімум на 2023 рік

Прожитковий мінімум протягом 2023 року не змінювався. Одне значення прожиткового мінімуму на весь рік. Який він та як перерахувати без помилок усі пов’язані з ним показники – у цьому огляді.
69636