До укладення з працівником трудового договору роботодавець подає до органів ДФС повідомлення про прийняття працівника на роботу. Повідомлення подаємо за місцем обліку роботодавця в органі ДФС як платника ЄСВ.
Форма повідомлення має два типи:
- початкове — подаємо відомості про прийняття працівника на роботу;
- скасовуюче — подаємо для виправлення помилки у повідомленні про прийняття працівника на роботу.
Якщо у повідомленні допущена помилка, для її виправлення подайте те саме повідомлення, але з типом форми «скасовуюче». Одночасно з ним подайте повідомлення з типом форми «початкове», у якому вкажіть правильну дату прийняття на роботу.
Із офіційного сайту ДФС у Закарпатській області
Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
Що таке суміщення посад, особливості його оформлення, зразок наказу про суміщення посад — у консультації
Розглянемо, кому, коли і як подавати повідомлення про прийняття на роботу. Підкажемо, що робити, якщо не подали повідомлення про прийняття на роботу. Розкажемо про штрафи за неподання повідомлення про прийняття на роботу. На зразку продемонструємо, як заповнити оновлену форму повідомлення про прийняття на роботу.
Як оформити трудові відносини та оформити наказ про прийняття на роботу. Коли відмовити в оформленні трудового договору, а коли встановити стажування та випробування – дивимось на прикладі інструкції, як прийняти на роботу водія
Зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю є обов’язковим для кожного роботодавця. Що саме має врахувати роботодавець під час працевлаштування осіб з інвалідністю? Чи треба подавати звіт 10-ПОІ про працевлаштування осіб з інвалідністю?