Помилково поінформували ДФС про прийняття працівника на роботу — як виправити

UA RU

До укладення з працівником трудового договору роботодавець подає до органів ДФС повідомлення про прийняття працівника на роботу. Повідомлення подаємо за місцем обліку роботодавця в органі ДФС як платника ЄСВ.

Форма повідомлення має два типи:

  • початкове — подаємо відомості про прийняття працівника на роботу;
  • скасовуюче — подаємо для виправлення помилки у повідомленні про прийняття працівника на роботу.

Якщо у повідомленні допущена помилка, для її виправлення подайте те саме повідомлення, але з типом форми «скасовуюче». Одночасно з ним подайте повідомлення з типом форми «початкове», у якому вкажіть правильну дату прийняття на роботу.

Із офіційного сайту ДФС у Закарпатській області

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
74912

Наказ про прийняття на роботу – оформлення на прикладі водія

Як оформити трудові відносини та оформити наказ про прийняття на роботу. Коли відмовити в оформленні трудового договору, а коли встановити стажування та випробування – дивимось на прикладі інструкції, як прийняти на роботу водія.
15408

Цивільно-правовий договір з працівником – зразок

Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
313726

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
15693

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді