Ревізори виявили порушень у відділі освіти на 4 мільйони

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії Відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради виявили порушень на суму 4 761,6 тис. грн.

Основним порушенням було недотримання вимог законодавства з оплати праці, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на суму 2 646,8 тис. грн. За результатами ревізії на 12 посадових осіб відділу освіти склали протоколи про адміністративні правопорушення.

Незаконно нарахована зарплата не завжди є результатом зловмисних дій посадових осіб. Трапляється, що ревізори, аби виконати план, вигадують порушення, якого насправді немає. А посадові особи установи через необізнаність у законодавстві погоджуються з висновками ревізорів. Як передбачити, на що саме звернуть увагу перевіряльники, зокрема, у колективному договорі установи — розкаже колишній ревізор на семінарі «Як уникнути штрафонебезпечних помилок».

Регулярно отримувати свіжу інформацію про перевірки рекомендуємо із тематичної рубрики журналу «Головбух: Бюджет».

За інформацією ІАВ Провінція

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірки Держпраці у 2024 році

У період дії правового режиму воєнного стану планові контрольні заходи не проводять. Стосується це і Держпраці. Але не все так просто та однозначно.
5702

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4892

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді