В електронній системі закупівель — важливі нововведення

В електронній системі закупівель з’явилися нові доробки.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Так, розробники додали нове обов’язкове поле — класифікатор медичних виробів НК 024:2019. Тепер замовники вибиратимуть назву медичного виробу зі списку. Упроваджений класифікатор зорієнтує замовників в описі предмета закупівлі, адже містить точні характеристики, властивості та призначення кожного виробу.

Це дасть змогу майданчикам та сервісам аналітики створити додаткові фільтри, аби поліпшити пошук закупівель медичних виробів. Постачальники зможуть швидше шукати закупівлі потрібного саме їм медвиробу. А завдяки стандартизації закупівель медичних виробів зросте можливість для їх контролю.

Також із 23 серпня на Prozorro з’явилося нове поле «Індекс автомобільних доріг». Замовники його заповнюватимуть під час оголошення тендеру — окрім коду ДК, зазначатимуть дорогу, на якій проводитимуть ремонт.

Далі в планах розробників — зробити прив'язку до конкретної ділянки дороги. Це дасть змогу аналізувати, скільки разів, на яких ділянках та за яку вартість робили ремонт. А у підсумку — краще контролювати закупівлі з ремонту та будівництва доріг державного значення.

За матеріалами вебсайту Prozorro

В електронній системі закупівель — важливі нововведення
Ярослава Дуброва,консультант з публічних закупівель, Київ
Публічні закупівлі відбуваються в електронному форматі. Тож і учасники, які готують та подають свої тендерні пропозиції, і замовники, які такі пропозиції розглядають, мають пам’ятати про правила електронної взаємодії.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33245

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4383

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
27060

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3253