Як укласти контракт з керівником закладу охорони здоров’я

Уряд затвердив:

  • порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я (ЗОЗ);
  • типову форму контракту з керівником державного, комунального ЗОЗ, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства;
  • типову форму контракту з керівником державного, комунального ЗОЗ, що діє в організаційно-правовій формі державної або комунальної установи.

Керівника ЗОЗ призначають за рішенням:

  • керівника органу чи держсекретаря міністерства, до сфери управління якого належить ЗОЗ;
  • обласної, районної ради;
  • сільського, селищного, міського голови.

З ним укладайте контракт на строк від трьох до п’яти років.

Із постанови КМУ «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 21.08.2019 № 792

Як укласти контракт з керівником закладу охорони здоров’я
Галина БЄЛІКОВА,експерт Експертус Кадри
МОЗ змінив підхід до керівництва закладами охорони здоров’я. Наказом № 1977 він розділив функції управлінців на фінансово-господарські та медичні, тож тепер маємо двох керівників.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про прийняття на роботу – оформлення на прикладі водія

Як оформити трудові відносини та оформити наказ про прийняття на роботу. Коли відмовити в оформленні трудового договору, а коли встановити стажування та випробування – дивимось на прикладі інструкції, як прийняти на роботу водія.
7853

Цивільно-правовий договір з працівником – зразок

Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
278256

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
10089

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
65369

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
11199