Державний фінансовий аудит програм і місцевих бюджетів проводитимуть за методикою

Держаудитслужба розробила проєкт Стандарту (Методики) проведення Державною аудиторською службою України, її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, державних (регіональних) цільових програм та місцевих бюджетів.

Цей проєкт визначає як будуть:

  • планувати аудит;
  • проводити аудит;
  • збирати відомості для аудиту;
  • оформлювати результати аудиту;
  • моніторити виконання об’єктом пропозицій і рекомендацій за результатами аудиту.

Також визначені особливості аудиту:

  • бюджетних програм;
  • цільових програм;
  • місцевих бюджетів.

Наразі цей проєкт розглядає Державна регуляторна служба України.

Із проєкту наказу Держаудитслужби «Про затвердження Стандарту (Методики) проведення Державною аудиторською службою України, її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, державних (регіональних) цільових програм та місцевих бюджетів»

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірка в органах місцевого самоврядування

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
6728

Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки

Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
9816

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
9730