Посадові оклади держслужбовців зростуть, але скасують надбавки і доплати

Голова НАДС Костянтин Ващенко дав ексклюзивне інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» про реформування державної служби, зокрема оплати праці держслужбовців.

«На розгляд Уряду буде виноситись концепція реформування оплати, яку підготовило НАДС» — повідомив Костянтин Ващенко — «Вона передбачає подальше збільшення посадового окладу, ліквідацію всіх додаткових надбавок та інших речей, обмеження премій в 30%. Із надбавок залишається тільки «за вислугу років», що дозволяє утримувати людей на державній службі. … Мінімальний посадовий оклад має бути три прожиткових мінімуми.».

З його слів, зарплата держслужбовців в загальному зросте на 30%. За контрактом індивідуальних умов оплати праці не буде. Єдине, що в межах загальної системи в контракті можуть бути визначені більш чіткі правила, за що людина отримує премію і коли ця премія може бути знята.

Із ексклюзивного інтерв’ю голови НАДС Костянтина Ващенка агентству «Інтерфакс-Україна»

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
58456

Посадові оклади за ЄТС 2023 – тарифна сітка

Посадові оклади ЄТС не збільшувалися у 2023 році. Єдина тарифна сітка з 1 січня до 31 грудня 2023 року базується на першому тарифному розряді в розмірі 2893 грн.
401583

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44621

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
5360