Визначено нові результативні показники для місцевих бюджетів у сфері фізичної культури і спорту

Мінмолодьспорт оновив Типовий перелік бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у сфері фізичної культури і спорту.

У програмі «Підтримка і розвиток спортивної інфраструктури» змінено назву підпрограми 3 з «Розвиток палаців спорту» на «Створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту». За цією підпрограмою визначені нові результативні показники.

Окрім цього визначили результативні показники за новими підпрограмами 5 і 6:

  • Будівництво мультифункціональних майданчиків для зайнять ігровими видами спорту;
  • Будівництво нових, реконструкція та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів.

Ці результативні показники слід застосовувати з 17.09.2019 — дня їх офіційного опублікування.

З наказу Мінмолодьспорту «Про затвердження Змін до Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у сфері фізичної культури і спорту» від 01.08.2019 № 3913

Визначено нові результативні показники для місцевих бюджетів у сфері фізичної культури і спорту
Фаїна ІСКРИЖИЦЬКА,експерт Експертус Головбух
Установа ремонтуватиме приміщення власними силами. Як спланувати видатки, оплатити витрати та відобразити їх в обліку і звітності — у статті.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати бюджетний запит на 2024 рік

Бюджетний запит – це початок циклу щорічного бюджетного процесу. Як його готувати при складанні проєктів місцевих бюджетів, якими правилами та нормативними документами керуватися, про інструкцію з підготовки бюджетних запитів, типовий перелік результативних показників, типові недоліки підготовки бюджетних запитів – питання даного огляду.
21091

Особливості складання розрахунків до проектів місцевих бюджетів на 2024 рік

Проект місцевого бюджету на 2024 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт держбюджету на 2024 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до учасників бюджетного процесу згідно зі статтею 75 БК.
2203

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
144343

Реєстраційна картка учасника бюджетного процесу в ІАС «LOGICA» – заповнення з експертом

У консультації про заповнення електронної форми реєстраційної картки, яка використовується для реєстрації учасників бюджетного процесу. Розглянемо, хто і який розділ заповнює та як заповнити кожне поле форми.
1450

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
27891