Определены новые результативные показатели для местных бюджетов в сфере физической культуры и спорта

RU UA

Минмолодьспорт обновил Типовой перечень бюджетных программ и результативных показателей их выполнения для местных бюджетов в сфере физической культуры и спорта.

В программе «Поддержка и развитие спортивной инфраструктуры» изменено название подпрограммы 3 с «Развитие спортивных» на «Создание новых, строительно-ремонтные работы существующих спортивных и завершения начатых в предыдущем периоде работ по строительству / реконструкции дворцов спорта». По этой подпрограммой определены новые результативные показатели.

Кроме этого определили результативные показатели по новым подпрограммами 5 и 6:

  • Строительство мультифункциональных площадок для занятий игровыми видами спорта;
  • Строительство новых, реконструкция и капитальный ремонт существующих спортивных пятьдесятиметровых и двадцатипятиметровых бассейнов.

Эти результативные показатели следует применять с 17.09.2019 — дня их официального опубликования.

С приказа Минмолодьспорта «Об утверждении Изменений к Типового перечня бюджетных программ и результативных показателей их выполнения для местных бюджетов в сфере физической культуры и спорта» от 01.08.2019 № 3913

Визначено нові результативні показники для місцевих бюджетів у сфері фізичної культури і спорту
Фаїна ІСКРИЖИЦЬКА,експерт Експертус Головбух
Установа ремонтуватиме приміщення власними силами Як спланувати видатки, оплатити витрати та відобразити їх в обліку і звітності — у статті

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
287

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1574

Особливості складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на 2025 рік

Проєкт місцевого бюджету на 2025 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт Держбюджету на 2025 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до місцевих фінансових органів згідно зі статтею 75 Бюджетного Кодексу.
1501

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
38722

Методика розподілу орендної плати в ОМС

Здавання майна в оренду – типова господарська операція, але у бюджетників вона має спеціальне законодавче регулювання. З’ясуємо, куди має надходити орендна плата – до самих ОМС чи до доходної частини місцевого бюджету, а також, як на практиці виглядає методика розподілу орендної плати.
5041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді