Інклюзивно-ресурсні центри звітуватимуть до обласних управлінь освіти

UA RU

Для інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) МОН затвердило:

  • форму звітності № 1-ІРЦ «Звіт інклюзивно-ресурсного центру»;
  • інструкцію щодо її заповнення.

Звіт включає в себе 5 розділів:

  • контингент дітей з особливими освітніми потребами;
  • кадрове забезпечення ІРЦ;
  • відомості про приміщення;
  • відомості про використання інформаційних технологій та мультимедійного обладнання;
  • відомості про використання корекційних засобів та дидактичних матеріалів.

За цією формою ІРЦ звітуватимуть у 2020 році за поточний звітний 2019 рік. Його подаватимуть структурним підрозділам з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів органів управління освітою обласних, Київської міської держадміністрацій, які потім звітуватимуть безпосередньо МОН.

Із наказу МОН «Про затвердження форми звітності з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та інструкції щодо її заповнення» від 05.08.2019 № 1069

 

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2976

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100071

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51267

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81587

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді