Як оформити субсидію не виходячи з дому

UA RU

Як оформити субсидію через інтернет

Мінсоцполітики оприлюднило алгоритм оформлення субсидії через інтернет. Для цього потрібно:

1. Зайти на сайт Мінсоцполітики у рубрику «Е-Сервіси».

2. У рубриці «Е-Сервіси» обрати «Субсидії».

3. Обрати найбільш зручний спосіб реєстрації (один із трьох):

  • за адресою електронної пошти;
  • з ідентифікацією електронним цифровим підписом;
  • з ідентифікацією BankID.

4. Заповнити форми:

  • заяви про призначення та надання у грошовій формі через (зазначається відділення банку);
  • декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії.

Якщо обрано «реєстрація або вхід за адресою електронної пошти», після заповнення форми на сайті на електронну пошту прийде pdf-версія документа, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і занести у орган соціального захисту.

У разі обрання «реєстрація або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» або «реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID», подання та підписання документів відбувається виключно в електронному вигляді без необхідності особистого відвідування управління соціального захисту.

За інформацією Мінсоцполітики

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
5222

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47943

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
70416

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
909

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
62629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді