Наслідки затримки з поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника

UA RU

Рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника підлягає негайному виконанню.

У разі затримки роботодавцем виконання цього рішення, суд виносить ухвалу про виплату працівнику середнього заробітку або різниці в заробітку за час затримки в поновленні його на роботі. Середній заробіток чи різницю виплачують з дня винесення відповідного рішення судом до дня його фактичного виконання.

Рішення суду вважають виконаним, коли власник або уповноважений ним орган видає наказ, розпорядження про допуск до роботи і фактично допускає до роботи такого працівника.

За інформацією ГУ Держпраці у Львівській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86594

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10099

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді