Як оформити лист/запит до ДПС та який строк його розгляду

UA RU

Податківці роз’яснили, що листи/запити (крім звернень на отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі) установи мають оформлювати з урахуванням статті 5 Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР.

Тобто у листі/запиті зазначайте назву установи, її код ЄДРПОУ, місцезнаходження, потім викладайте суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Як оформити лист/запит до ДПС та який строк його розгляду

Лист/запит підписує посадова особа установи із зазначенням дати. В електронному листі/запиті зазначте:

  • електронну поштову адресу, на яку орган ДПС надішле відповідь;
  • відомості про інші засоби зв’язку (за наявності).

Лист/запит складайте державною (офіційною) мовою та адресуйте органам ДПС, його посадовим особам, якщо порушені у ньому питання належать до їх компетенції.

Орган ДПС розгляне лист/запит і вирішить порушенні у ньому питання у строк — не більше одного місяця від дня їх надходження.

ЗІР, категорія 135.05

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51336

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді