Що зміниться у трудовому законодавстві

Що зміниться у трудовому законодавстві

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України провів круглий стіл на тему «Осучаснення законодавчого регулювання трудових відносин». У заході взяли участь народні депутати, представники міністерств, інших ЦОВВ, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, об’єднань профспілок та організацій роботодавців, наукових установ.

Законодавство про працю потрібно змінити. Зміни мають вирішити ключові завдання:

  • знизити зовнішнє і, зокрема, державне втручання в процеси і індивідуальні відносини у сфері праці;
  • визнавати трудовий договір джерелом прав та обов’язків сторін трудових відносин;
  • реалізувати принципи так званого секюріті, які поєднують простоту входу-виходу трудових відносин з одночасним суттєвим рівнем захисту працівника від раптової втрати роботи;
  • оптимізувати соціально-трудові гарантії і необхідність їх секвестрування.

Генеральний директор Директорату норм та стандартів гідної праці Мінсополітики Юрій Кузовой зазначив, що потрібно:

  • відмовитися від ідеї захищати людину від ринку праці та дати її можливість максимально інтегруватися у цей ринок і шукати свої можливості, бо звільнення однієї людини — це можливість для іншої людини;
  • не зберігати роботу для конкретного працівника, а зберігати робоче місце, яке є джерелом роботи.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко вважає, що є нагальна потреба внести у національне трудове законодавство положення Європейської соціальної хартії, загальної декларації прав людини, міжнародного пакту про економічні соціальні права, конвенцій і директив Ради ЄС, які Україна зобов’язалася імплементувати під час ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС.

Усі учасники круглого столу погодились, що пропозиції щодо вдосконалення трудового законодавства мають пройти широке громадське обговорення з усіма зацікавленими органами і цей процес має відбуватися прозоро.

За інформацією Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3248

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5123

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9917

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97363