З підприємцем розірвали договір і той повернув аванс: відобразіть це у формі 1ДФ

З підприємцем розірвали договір і той повернув аванс, відобразіть це у податковому розрахунку форми 1ДФУ разі нарахування (виплати) доходів фізичним особам, установа як податковий агент у Податковому розрахунку форми 1ДФ відображає виплачені їм доходи, у т. ч. виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб — підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність).

Якщо з фізичною особою — підприємцем установа уклала договір і перерахувала суму попередньої оплати, цю суму слід відобразити у Податковому розрахунку 1ДФ.

Якщо ж у наступному кварталі договір буде розірвано і фізична особа — підприємець поверне суму авансу, відобразіть суму поверненого авансу у Податковому розрахунку 1ДФ зі знаком «мінус».

За інформацією ГУ ДПС у Волинській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера на листопад 2023 року

Публікуємо календар бухгалтера-бюджетника на листопад 2023 року. Календар звітності та податковий календар – час звіритися з графіком сплати податків та подання статистичних звітів.
1656

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
42386

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1104

Нова податкова накладна 2023: порядок заповнення

З 01 серпня 2023 року діє оновлена форма податкової накладної. Як заповнити нову форму – приклад заповнення податкової накладної та інша корисна інформація щодо цього штрафонебезпечного документа – у даному огляді.
78252