Окремим держслужбовцям врегулювали розмір оплати праці

UA RU

Окремим держслужбовцям врегулювали розмір оплати праці

Уряд постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15» від 23.10.2019 № 886 вніс зміни до умов оплати праці держслужбовців. Цим врегулював встановлення посадових окладів, визначення їх розміру, за посадами:

  • керівника самостійної експертної групи;
  • державного експерта самостійної експертної групи.

Також визначив коефіцієнти підвищення посадових окладів за новими посадами для працівників патронатних служб Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, керівника Апарату, депутатських фракцій (депутатських груп) у Парламенті.

Окрім цього, цією постановою змінив порядок встановлення премії і стимулюючих виплат для керівників (їх заступників) ЦОВВ, які не є членами КМУ, але діяльність яких спрямовується і координується безпосередньо Урядом.

Так, наразі для встановлення премії і стимулюючих виплат керівнику ЦОВВ достатньо погодження Міністра Кабінету Міністрів (раніше Віце-Прем’єр-Міністра). Для заступника керівника ЦОВВ розмір премій і стимулюючих виплат визначає власне керівник ЦОВВ (раніше керівник державної служби ЦОВВ за поданням Міністра Кабінету Міністрів після погодження Віце-Прем’єр-Міністром).

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15» від 23.10.2019 № 886

Хто затверджує переліки посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування
Іван ЛЕВАДСЬКИЙ,експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Триває перезавантаження влади. Про те, яких змін зазнають класифікація посад держслужбовців, оплата їхньої праці, процедури оцінювання, інформування та звільнення, а також хто з держслужбовців тепер працюватиме за контрактом — розповімо детальніше.

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
103891

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
78885

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
13338

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді