Завдання з інформатизації не виокремлюватимуть окремим напрямом використання бюджетних коштів

Завдання з інформатизації не виокремлюватимуть окремим напрямом використання бюджетних коштів

Наразі виконання завдань (проєктів) з інформатизації — це окремий напрям використання бюджетних коштів, який зазначаємо у паспорті бюджетної програми.

Казначейство при взятті таких бюджетних зобов’язань перевіряє наявність окремого напряму використання коштів у паспорті бюджетної програми, а також наявність погодження/повідомлення Нацагенства з інформатизації (Мінцифри).

Мінфін вирішив з січня 2020 року змінити Правила складання паспортів бюджетних програм — не виділяти завдання (проєкти) з інформатизації як окремий напрям використання бюджетних коштів.

Тобто з 01.01.2020 окремим напрямом використання бюджетних коштів визначатимуть лиш погашення заборгованості за бюджетними зобов’язаннями минулих років, узятими на облік органами Казначейства.

Із проєкту наказу Мінфіну «Про внесення зміни до наказу Міністерства фінансів України від 29 грудня 2002 року № 1098»

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100077

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40514

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68011

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3724

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді