За посадами ОМС — нові професійно-кваліфікаційні характеристики

За посадами ОМС — нові професійно-кваліфікаційні характеристики

НАДС затвердило нові Типові професійно-кваліфікаційні характеристики посадових осіб місцевого самоврядування. Їх рекомендують обласним, районним, міським, районним у містах, селищним та сільським радам.

Цими типовими характеристиками керуватимуться фахівці підрозділів з питань кадрового забезпечення ОМС та керівники структурних підрозділів під час розробки професійно-кваліфікаційних характеристик і посадових інструкцій посадових осіб місцевого самоврядування.

Із наказу НАДС «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування» від 07.11.2019 № 203-19

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86595

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10105

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді