Розмір штрафів зростуть — залежно розміру доходу винної особи

Для кваліфікації адміністративних і кримінальних правопорушень застосовуємо розмір податкової соціальної пільги, а для визначення штрафів — неоподатковуваний мінімум доходів громадян (17 грн).

Розмір штрафів зростуть — залежно розміру доходу винної особи

Та це мають змінити, зважаючи на законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміни підходів застосування прожиткового мінімуму при визначенні розмірів заробітної плати та запровадження розміру штрафної ставки та розрахункової одиниці», який Мінсоцполітики оприлюднило для обговорення у розділі «Проєкти нормативних актів» свого офіційного вебсайту.

Тож для кваліфікації адміністративних і кримінальних правопорушень (замість розміру податкової соціальної пільги) застосовуватимемо розрахункову одиницю. Її розмір парламентарі затвердять у Держбюджеті на відповідний рік.

Розмір штрафів визначатимемо не з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (17 грн) як зараз, а з розміру штрафної ставки. Вона дорівнюватиме 0,3% середньомісячного доходу особи за рік, що безпосередньо передував року вчинення правопорушення, але не менше 17 грн. Тож вже можна констатувати, що розмір штрафу зросте для осіб, які мають дохід більше 6000 грн.

Із законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміни підходів застосування прожиткового мінімуму при визначенні розмірів заробітної плати та запровадження розміру штрафної ставки та розрахункової одиниці»

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
1420

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
109

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10573