Для місцевих бюджетів Мінфін змінив бюджетну класифікацію

Мінфін привів бюджетну класифікацію місцевого бюджету у відповідність з Держбюджетом-2020 та затвердив:

  • структуру кодування Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету;
  • типову відомчу класифікацію видатків та кредитування місцевого бюджету;
  • типову програмну класифікацію видатків та кредитування місцевого бюджету.

Для місцевих бюджетів Мінфін змінив бюджетну класифікацію

Так, код бюджетної програми має сім знаків, з яких:

  • перші два — ознака головного розпорядника бюджетних коштів (код Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету);
  • третій — відповідальний виконавець бюджетної програми у системі головного розпорядника (якщо відповідальним виконавцем бюджетної програми є безпосередньо головний розпорядник бюджетних коштів, третім знаком коду проставляється цифра «1», для визначення інших відповідальних виконавців використовують цифри від «2» до «9» в межах одного головного розпорядника);
  • четвертий — сьомий — номер бюджетної програми (код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету (ТПКВК МБ), який має відповідність коду Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету (КФКВК). При цьому код ТПКВК МБ, який не має відповідності коду КФКВК, не застосовують).

У Типовій програмній класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Мінфін замінив окремі позиції, окремі позиції виключив та доповнив новими.

Із наказу Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793» від 16.12.2019 № 539

Для місцевих бюджетів Мінфін змінив бюджетну класифікацію
Іван ЛЕВАДСЬКИЙ,експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Триває перезавантаження влади. Про те, яких змін зазнають класифікація посад держслужбовців, оплата їхньої праці, процедури оцінювання, інформування та звільнення, а також хто з держслужбовців тепер працюватиме за контрактом — розповімо детальніше.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати бюджетний запит на 2024 рік

Бюджетний запит – це початок циклу щорічного бюджетного процесу. Як його готувати при складанні проєктів місцевих бюджетів, якими правилами та нормативними документами керуватися, про інструкцію з підготовки бюджетних запитів, типовий перелік результативних показників, типові недоліки підготовки бюджетних запитів – питання даного огляду.
21275

Особливості складання розрахунків до проектів місцевих бюджетів на 2024 рік

Проект місцевого бюджету на 2024 рік має ґрунтуватись на розрахунках місцевих фінансових органів, бюджетних запитах головних розпорядників коштів місцевого бюджету та показниках, що стосуються місцевих бюджетів та які будуть закладені у проєкт держбюджету на 2024 рік. Їх містять особливості складання розрахунків місцевих бюджетів, які Мінфін доводить до учасників бюджетного процесу згідно зі статтею 75 БК.
2268

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
144862

Реєстраційна картка учасника бюджетного процесу в ІАС «LOGICA» – заповнення з експертом

У консультації про заповнення електронної форми реєстраційної картки, яка використовується для реєстрації учасників бюджетного процесу. Розглянемо, хто і який розділ заповнює та як заповнити кожне поле форми.
1453

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
28278