Інтегровану інформаційно-аналітичну систему «Прозорий Бюджет» розширять в частині запровадження нової платформи «Є-Контракт». Вона надасть інтерфейси для створення, узгодження, підписання, оброблення, передачі, оприлюднення електронних договорів та звітування про їх виконання. Також «Є-Контракт» буде використовуватися як незалежний сервіс створення та підписання договорів без прив’язки до тендерної процедури.

Важливе завдання нового сервісу — створити умови та інструменти для реалізації функції укладання електронних договорів та інтеграції їх з обліковими й аналітичними системами державних органів та інших суб’єктів господарювання (в т. ч. з використанням мобільних пристрої в рамках концепції «Держава в смартфоні»).
Впровадження нової платформи дозволить і далі автоматизувати процеси взаємодії всередині державних органів та з бізнесом і звітувати по них задля оперативного та ефективного управління фінансами та ліквідністю.
Перше представлення розробки планується у червні 2020.
Нагадаємо, протягом 2016–2019 років Мінфіном реалізовані відкриті модулі системи «Прозорий бюджет»:
- Єдиний веб-портал використання публічних коштів,
- Державний веб-портал бюджету для громадян,
- Державний веб-портал реєстру проектів соціального і економічного розвитку України,
- Інструмент аналізу бюджетних показників (BOOST) на порталі Бюджету для громадян,
- Інтерактивні аналітичні інструменти («дешборд») щодо порівняльного аналізу діяльності закладів вищої освіти, а також щодо бюджетних видатків на загальну середню освіту.
За інформацією Мінфіну
Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?
Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок
Президент підписав Закон України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-ІХ (далі – Держбюджет 2024), який є основним фінансовим планом країни. Держбюджет-2024 набере чинності з 01.01.2024 р.
Затверджено Держбюджет на 2022 рік, а це означає, що ми маємо всі основні цифри та можемо вже зараз прикинути деякі розрахунки. Що і зробив експерт. Ми вже все порахували та підготували для вас зручні таблиці, які спростять вашу роботу.
Структура кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 №11. Код кожної бюджетної програми відповідає коду функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету