Нова форма платіжного доручення і номер рахунку за стандартом IBAN

У минулому році Бюджетник повідомляв про можливість зазначати у платіжному дорученні код банку (МФО) і номер рахунку або номер рахунку за стандартом IBAN. І ось перехідний період на стандарт IBAN закінчився.

З понеділка, 13.01.2020, застосовуйте нову форму платіжного доручення. Її визначає додаток 3 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.2004 № 22.

Нова форма платіжного доручення і номер рахунку за стандартом IBAN

Оновлені вказівки щодо заповнення реквізитів розрахункових документів визначає додаток 9 до цієї Інструкції.

Зверніть увагу, у платіжних дорученнях з 13.01.2020 зазначайте виключно номер рахунку за стандартом IBAN (код банку (МФО) не зазначайте).

Із постанови Правління НБУ «Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» від 06.11.2019 № 127

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт списання основних засобів – бланк та зразок

Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів.
92527

Цивільно-правовий договір з працівником – зразок

Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
276722

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2023 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
255063

Видаткова накладна – бланк | зразок

Видаткова накладна – це первинний документ, який дає змогу обліковувати рух матеріальних цінностей, тож використовують бланк чи не всі установи. І хоча бухгалтери мають з нею справу мало не щодня, запитань щодо заповнення багато. Відповімо на найбільш поширені та дамо зразок.
104889