У минулому році Бюджетник повідомляв про можливість зазначати у платіжному дорученні код банку (МФО) і номер рахунку або номер рахунку за стандартом IBAN. І ось перехідний період на стандарт IBAN закінчився.
З понеділка, 13.01.2020, застосовуйте нову форму платіжного доручення. Її визначає додаток 3 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.2004 № 22.
Оновлені вказівки щодо заповнення реквізитів розрахункових документів визначає додаток 9 до цієї Інструкції.
Зверніть увагу, у платіжних дорученнях з 13.01.2020 зазначайте виключно номер рахунку за стандартом IBAN (код банку (МФО) не зазначайте).
Із постанови Правління НБУ «Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» від 06.11.2019 № 127
► Хто має право на податкову соціальну пільгу ►У якому розмірі застосовувати ►На підставі яких документів надавати ► Як звітувати
Товарно-транспортна накладна – це підтвердження реальності господарської операції, що може знадобитися, наприклад при запиті податкової або при перевірці ревізорів. Тримайте експертний зразок.
Для встановлення єдиних правил і уникнення порушень з оплати праці працівникам, в установі потрібно затвердити локальний нормативний документ, тобто – положення про оплату праці.
Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів.
Акт на списання матеріалів за рішенням Мінфіну було змінено на акт списання запасів. Але, як і раніше, акт — це підстава відносити вартість використаних матеріалів до витрат. Розглянемо, як його складати.
У реквізитах, що містять підпис, новий ДСТУ 4163:2020 вимагає зазначати власне ім’я та прізвище. А як писати дані про працівника у тексті чи заголовку до нього?