Уряд визначив, для кого централізовані закупівлі будуть обов’язковими

Уряд визначив органи виконавчої влади, для яких закупівлі проводитиме централізована закупівельна організація (ЦЗО). Для цього він вніс зміни до власного розпорядження «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією» від 25.09.2019 № 846.

Уряд визначив, для кого централізовані закупівлі будуть обов’язковими

Відтак ЦЗО проводитиме тендери та закупівлі за рамковими угодами:

  • для Секретаріату КМУ, МВС, Мінекоенерго, МЗС, Мінінфраструктури, МКМС, Міноборони, МОН, МОЗ, Мінрегіону, Мінекономіки, Мінсоцполітики, Мінветеранів, Мінфіну, Мінцифри, Мін’юсту — з 01.03.2020;
  • для Адміністрацій Держприкордонслужби та Держспецзв’язку, АМКУ, Секретаріат КМУ, Державіаслужби, Укрдержархіву, Держархбудінспекції, Держаудитслужби, Держекоінспекції, Держенергонагляду, Держатомрегулювання, Казначейства, Держмитслужби, ДМС, ДПС, ДРС, Держгеонадра, Держекспортконтролю, Морської адміністрації, Держстату, Укртрансбезпеки, Держетнополітики, Держлікслужби, ДСНС, Держпродспоживслужби, Держгеокадастру, Держпраці, Держфінмоніторингу, Державна служба якості освіти, Держсоцслужби, ДФС, Укравтодору, Держводагентства, Держенергоефективності, Укрінфрапроекту, Держлісагентства, Держрезерву, Держрибагентства, Держкіно, ДАЗВ, Державного бюро розслідувань, ДКА, Держкомтелерадіо, МВС, Мінекоенерго, МЗС, Мінінфраструктури, МКМС, Міноборони, МОН, МОЗ, Мінрегіону, Мінекономіки, Мінсоцполітики, Мінветеранів, Мінфіну, Мінцифри, Мін’юсту, Національної комісії зі стандартів державної мови, Нацполіції, НСЗУ, НАДС, НАЗК, АРМА, ПФУ, Українського інституту національної пам’яті, ФДМ — з 01.09.2020.

КМУ затвердив також переліки товарів, які ці замовники зобов’язані будуть закуповувати через ЦЗО. До них ввійшли, зокрема, нафта і дистиляти, офісне устаткування та приладдя різне, машини для обробки даних (апаратна частина), комп’ютерне обладнання, електроенергія.

Джерело: розпорядження КМУ «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 р. № 846» від 27.12.2019 № 1407-р

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4476

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1323

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
5222

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4477

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді