Як відображати донарахування індексації за попередні періоди у Звіті з ЄСВ?

Податківці пояснили як слід відображати донарахування індексації за попередні періоди у Звіті з ЄСВ.

Процедура нарахування і сплати єдиного внеску визначена Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом МФУ від 20.04.2015 № 449.

Усе про заповнення Звіту з ЄСВ

Правила формування та подання звіту з ЄСВ встановлено Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом МФУ від 14.04.2015 № 435 (далі — Порядок).

Абзацом першим пункту 9 розділу Порядку передбачено, що

Таблиця 6 додатка 4 до Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці (абз.1 п.9 розд. IV Порядку).

Складаємо правильно податковий розрахунок за формою 1дф

Якщо працівнику в поточному місяці нараховано індексацію за попередні періоди, то нарахування ЄСВ на ці суми слід відображати у місяці його фактичного нарахування (поточному) без віднесення до відповідних місяців, за які проведено таке нарахування.

Джерело: Лист ДФСУ від 03.10.2017 №16871/5/99-99-13-02-01-16

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
54848

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
3269

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді