Як відображати донарахування індексації за попередні періоди у Звіті з ЄСВ?

Податківці пояснили як слід відображати донарахування індексації за попередні періоди у Звіті з ЄСВ.

Процедура нарахування і сплати єдиного внеску визначена Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом МФУ від 20.04.2015 № 449.

Усе про заповнення Звіту з ЄСВ

Правила формування та подання звіту з ЄСВ встановлено Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом МФУ від 14.04.2015 № 435 (далі — Порядок).

Абзацом першим пункту 9 розділу Порядку передбачено, що

Таблиця 6 додатка 4 до Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці (абз.1 п.9 розд. IV Порядку).

Складаємо правильно податковий розрахунок за формою 1дф

Якщо працівнику в поточному місяці нараховано індексацію за попередні періоди, то нарахування ЄСВ на ці суми слід відображати у місяці його фактичного нарахування (поточному) без віднесення до відповідних місяців, за які проведено таке нарахування.

Джерело: Лист ДФСУ від 03.10.2017 №16871/5/99-99-13-02-01-16

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152357

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82750

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106159

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді