Реквізити військових квитків надсилатимемо до ДПС

На своїй сторінці у мережі Facebook міністр КМУ Дмитро Дубілет повідомив про намір Уряду зменшити бюрократію щодо паперового листування з військоматами відносно працівників підприємств, установ, організацій.

Зразок повідомлення про прийняття працівника на роботу

«Після ряду зустрічей з Міністерством оборони та іншими органами ми відкрили проєкт з двох частин»

— написав Дмитро Дубілет.

Реквізити військових квитків надсилатимемо до ДПС

Перша — додати у звітність роботодавців щодо своїх працівників, яку подають до органів ДПС, пару реквізитів по військовому квитку.

Друга — зробити автоматичний збір інформації про зміни в даних працівників підприємств, установ, організацій з уже наявних реєстрів і автоматично надсилати ці дані до військкоматів.

«Зараз складаємо план впровадження проекту. Я розраховую, що маємо все запустити та змінити законодавство вже цього року»

— поінформував Дмитро Дубілет.

Із допису у мережі Facebook міністра КМУ Дмитра Дубілета

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2981

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51280

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81612

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді