Як заповнити платіжку на перерахування коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ

Hello, IBAN! Як жити за новим стандартом

Податківці роз’яснили як заповнювати реквізити отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ (СЕА ПДВ).

Як заповнити платіжку на перерахування коштів на електронний рахунок у СЕА ПДВ

Так, зазначаємо у реквізиті:

  • «Отримувач» — назву платника ПДВ;
  • «Код» — податковий номер платника податку, за яким ведеться облік у контролюючих органах;
  • «Банк отримувача» — «Казначейство України (ел. адм. подат.)»;
  • «№ рахунка» — номер рахунка у СЕА ПДВ за стандартом IBAN;
  • «Призначення платежу» — роз’яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. Наприклад: «перераховано з власного поточного рахунка на електронний рахунок».

Відповідна консультація розміщена у Базі знань Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу ДПС (категорія 101.17).

ЗІР, категорія 101.17

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ПДВ 2024 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2024 році, зміни у ставках ПДВ 2024, про податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2024, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
1347

Порядок складання податкової декларації з ПДВ

Розглянемо оновлену форму податкової декларації з ПДВ. У консультації знайдете, як заповнити всі рядки чинної ПДВ-декларації, приклад заповнення чинної декларації з ПДВ, а також інформацію про найбільш уживані додатки до ПДВ-декларації у бюджетників – Д1 та Д6.
54983

ПДВ 2023 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2023 році, зміни у ставках ПДВ 2023, про нову податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2023, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
47591

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді