Зменшили норми витрат на копіювання або друк документів

Уряд затвердив нові граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Зменшили норми витрат на копіювання або друк документів

Порівняно з попередніми їх розмір зменшився, оскільки змінився розрахунок їх вартості (раніше визначали з розміру мінімальної заробітної плати, наразі — з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб).

Після набрання чинності постанови держоргани мають привести свої нормативи у відповідність.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» від 15.01.2020 № 4

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
74231

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12755

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
48565

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді