Податкові накладні не прийматимуть і не реєструватимуть в ЄРПН

Податкова накладна БЛАНК

Податківці повідомили, що у понеділок та вівторок (03-04 лютого) тимчасово не прийматимуть і не реєструватимуть в ЄРПН:

Податкові накладні не прийматимуть і не реєструватимуть в ЄРПН

Це пов’язано із проведенням регламентних та технологічних робіт, пов’язаних із запровадженням положень постанови КМУ «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 11.12.2019 № 1165 (далі — Постанова № 1165).

Починаючи з середи (05 лютого) податкові накладні/розрахунки коригування до них прийматимуть і реєструватимуть в ЄРПН за новими правилами, які визначає новий порядок, що затверджений Постановою № 1165.

За інформацією ДПС

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

ПДВ 2024 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2024 році, зміни у ставках ПДВ 2024, про податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2024, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
1889

Порядок складання податкової декларації з ПДВ

Розглянемо оновлену форму податкової декларації з ПДВ. У консультації знайдете, як заповнити всі рядки чинної ПДВ-декларації, приклад заповнення чинної декларації з ПДВ, а також інформацію про найбільш уживані додатки до ПДВ-декларації у бюджетників – Д1 та Д6.
56674

ПДВ 2023 для бюджетних установ

Бюджетні установи теж можуть бути платниками ПДВ. Які зміни щодо ПДВ настали у 2023 році, зміни у ставках ПДВ 2023, про нову податкову накладну та податкову декларацію з ПДВ 2023, про необ’єктні та звільнені від ПДВ операції бюджетників, про особливості обліку цього податку у бюджетників – у даному огляді.
48054

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді