Працівнику встановили неповний робочий день: хто виконуватиме частину обов’язків

Норми тривалості робочого часу 2020 року

Норми КЗпП передбачають категорії працівників, на прохання яких керівник установи зобов’язаний установити їм неповний робочий час. Серед них, зокрема, вагітна жінка, жінка яка має дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю, у тому числі таку, що перебуває під її опікуванням, або доглядає за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку (ст. 56 КЗпП).

Працівнику встановили неповний робочий день: хто виконуватиме частину обов’язків

А що робити, якщо виконувати свої обов’язки в повному обсязі за таким режимом роботи така жінка не встигає. Чи можна прийняти до установи за трудовим договором іншого працівника, аби покласти на нього частину обов’язків цієї працівниці та як оплачувати їхню роботу?

Відповідь на ці питання у статті «Працівнику встановили неповний робочий день: хто виконуватиме частину обов’язків»

Працівнику встановили неповний робочий день: хто виконуватиме частину обов’язків
Ірина Житковаголовний редактор Експертус Кадри
Баланс робочого часу — 2020 стане у пригоді, щоб правильно скласти графіки роботи на наступний рік та спланувати фонд заробітної плати. Дізнайтеся про можливе перенесення робочих днів у 2020 році та скачайте Баланс робочого часу на 2020 рік.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9632

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді