За безпідставні відмови на дозволи з будівництва чиновників ДАБІ каратимуть

Як врахувати курсові коливання ціни в договорі про закупівлю

У ДАБІ збираються ліквідувати практику безпідставних відмов у видачі дозвільних документів на будівництво.

За безпідставні відмови на дозволи з будівництва чиновників ДАБІ каратимуть

Підстави для відмови у видачі дозволу на виконання будівельних робіт визначає Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності». Це, зокрема:

  • неповний пакет документів
  • невідповідність документів вимогам законодавства
  • виявлення недостовірних відомостей тощо.

Тож чиновники отримали завдання: недоліки, що пов’язані з відсутністю розділових знаків, допущенням граматичних помилок, некоректним формулюванням назви об’єкта будівництва в заяві, відпрацьовувати із замовниками в оперативному режимі. А надумані підстави для відмови взагалі виключити із практики.

Під особисту відповідальність керівники терорганів ДАБІ мають забезпечити належний розгляд звернень від суб’єктів містобудування. В інакшому випадку як керівника, так і відповідального посадовця притягнуть до дисциплінарної відповідальності.

Керівництво ДАБІ аналізуватиме відсоток та динаміку відмов у видачі дозвільних документів на будівництво за регіонами і за результатами прийматиме відповідні управлінські рішення.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3529

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34648

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5576

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді