Поіменні списки працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, погоджуємо з Держпраці

План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙

Управління Держпраці у Миколаївській області нагадало роботодавцям, що медичний огляд працівників (під час прийняття на роботу та протягом трудової діяльності), зайнятих на роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, щорічний обов’язковий медичний огляд осіб віком до 21 року проводиться відповідно до Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246.

Поіменні списки працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, погоджуємо з Держпраці

До початку проведення медогляду, роботодавець має звернутись із письмовою заявою до обласного управління Держпраці з метою визначення категорій працюючих, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам. Фахівцем відділу з питань гігієни праці складається Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам.

На підставі цього акту роботодавець:

  • протягом місяця складає у чотирьох примірниках поіменні списки працівників, які підлягають періодичному медичному огляду;
  • узгоджує їх в обласному управлінні Держпраці.

Після оформлення закладом охорони здоров’я заключного акту щодо проведеного медогляду працівників роботодавець надає обласному управлінню Держпраці інформацію про виконання заходів зазначених за попередній рік, а також інформацію про неоглянутих працівників та причини.

За інформацією Управління Держпраці у Миколаївській області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86875

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10418

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді