Закуповуєте мийні засоби? Врахуйте новий документ про їх відповідність

Передоплата по-новому: п’ять важливих застережень

Уряд вніс зміни до Технічного регламенту мийних засобів, що встановлює вимоги до мийних засобів і поверхнево-активних речовин, які входять до їх складу.

Закуповуєте мийні засоби? Врахуйте новий документ про їх відповідність

З огляду на зміни, виробник або його уповноважений представник обов’язково формує комплект технічної документації, що підтверджує відповідність мийного засобу вимогам Технічного регламенту та включає такі документи:

  • нормативний документ, згідно з яким виробляється мийний засіб, або специфікацію виробника на мийний засіб;
  • висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукцію, виданий у встановленому порядку;
  • опис та інструкцію із застосування мийного засобу;
  • інформацію про склад мийного засобу із зазначенням переліку інгредієнтів, які застосовані під час виробництва такого засобу, типу (аніонні, катіонні, амфотерні, неіоногенні, дезінфектант тощо), молекулярної маси та кількості поверхнево-активних речовин;
  • сертифікат відповідності, виданий призначеним органом з оцінки відповідності (у разі застосування модуля F1 (відповідність на основі перевірки продукції), або документ про відповідність (звіт, висновок тощо), виданий призначеним органом з оцінки відповідності, чи протокол випробувань, виданий акредитованою випробувальною лабораторією виробника (у разі застосування модуля А1 (внутрішній контроль виробництва з проведенням випробувань продукції під наглядом);
  • декларацію про відповідність мийного засобу вимогам цього Технічного регламенту.

Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717» від 12.02.2020 № 88

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4778

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1495

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
5951

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4765

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді