Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Організація роботи бухгалтерської служби

Неприбуткові установи та організації подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт) та річну фінансову звітність за встановленою формою.

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Звіт передбачає заповнення дати та номер рішення про включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій з зазначенням ознаки неприбутковості організацій.

Додаток ФЗ обов’язковий додаток до Звіту для неприбуткових установ та організацій, оскільки фінансова звітність має статус додатка до Звіту.

Частина І Звіту передбачає заповнення:

  • рядка 1 — доходу неприбуткової організації, з розшифровкою за видами доходів (сума рядків 1.1-1.11);
  • рядка 2 — видатків (витрат) неприбуткової організації, з розшифровкою за видами витрат (сума рядків 2.1-2.6).

Додаток ГД Звіту передбачає відображення інформації щодо операцій з гуманітарною допомогою, яка підлягає перенесенню у рядки 1.6.2 ГД та 2.4.2 ГД Звіту.

У випадку нецільового використання гуманітарної допомоги, сума таких операцій відображається у рядку 3.1 ГД Звіту.

Неприбуткові установи і організації, які протягом звітного року виплачували доходи із джерелом походження в Україні нерезидентам, повинні подати декларацію з податку на прибуток із заповненим рядком 23 і додатком ПН разом зі Звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

За інформацією ГУ ДПС у Львівській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 20-ОПП: алгоритм та зразок заповнення

У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
52482

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
158339

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
37354

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді