Вихідну допомогу для держслужбовців збільшили вдвічі

Норми тривалості робочого часу 2020 року

Законотворці внесли зміни до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII. В ньому визначили, якщо держорган ліквідують, реорганізують або в ньому скорочують чисельність/штат держслужбовців, посади державної служби, держслужбовця попереджають про наступне звільнення у письмовій формі не пізніше ніж за 30 календарних днів. Суб’єкт призначення або керівник державної служби може пропонувати держслужбовцю будь-яку вакантну посаду державної служби у тому самому держоргані (за наявності). При цьому звільнити держслужбовця можна без згоди профспілки.

Вихідну допомогу для держслужбовців збільшили вдвічі

Окрім цього, держслужбовцю виплачують вихідну допомогу у розмірі двох середньомісячних зарплат (раніше — одна середньомісячна зарплата).

Також уточнили, що розрахунок при звільненні, оформлення і видача трудової книжки проводяться протягом семи днів з дня звільнення держслужбовця, якщо він перебуває на лікарняному чи у відпустці.

Із Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» від 14.01.2020 № 440-IX

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Органи місцевого самоврядування в Україні

Органи місцевого самоврядування (ОМС) – це виборні та інші органи територіальних громад, які мають повноваження вирішувати питання місцевого значення. Бухгалтер, який працевлаштовується у виконавчий орган місцевої ради, бюджетні установи, що фінансуються з місцевого бюджету, має розуміти не лише структуру установи, в якій працює, а й структуру ОМС, їх повноваження, у т. ч. щодо бюджету, отримання фінансування тощо. Розглянемо це детальніше.
103890

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
78883

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
13337

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді