Придбання обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

Передоплата по-новому: п’ять важливих застережень

Уряд визначив, що залишки коштів за освітньою субвенцією на оснащення закладів загальної середньої освіти обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій, зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів.

Придбання обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

Ці кошти можна буде використовувати у поточному році за погодженням з МОН.

МОН за погодженням з Мінфіном має затвердити порядок та умови погодження пропозицій обласних, Київської міської держадміністрацій щодо використання зазначених бюджетних коштів.

Обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій придбаватиме ОДА і КМДА шляхом централізованої закупівлі. Після цього таке обладнання поставлять до закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Із розпорядження КМУ «Деякі питання фінансування у 2020 році оснащення закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти» від 12.02.2020 № 110-р

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100185

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40661

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68075

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3759

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді