Обсяг фінансування для шкіл збільшили

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Уряд перерозподілив видатки державного бюджету:

  • зменшив обсяг видатків споживання за програмою 2211270 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти» на 2,2 млрд грн;
  • збільшив обсяг видатків споживання за програмою 2211190 «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» на зазначену суму.

Обсяг фінансування для шкіл збільшили

За рахунок субвенції на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти планували виплатити вчителям, які станом на 01.01.2020 працювали на посаді учителя та мали стаж педагогічної роботи до 10 років, допомогу в розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Наразі на такі цілі в держбюджеті залишилось понад 1,5 млрд грн.

Із розпорядження КМУ «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2020 рік, розподіл та перерозподіл освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» від 12.02.2020 № 116-р

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158809

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69010

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14248

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34922

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
14050

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді