Пожежна безпека: що має зробити керівник

Сигналізація в установі: як спланувати та відобразити в обліку

МВС розробив Порядок затвердження програм навчання та інструктажів з питань пожежної безпеки, організації та контролю за їх виконанням. Він чинний з 14.02.2020.

Пожежна безпека: що має зробити керівник

Керівники установ мають затвердити:

  • переліки посад, під час призначення на які особи повинні проходити навчання, перевірку знань з питань пожежної безпеки та інструктажі (із зазначенням періодичності їх проходження);
  • порядок проведення навчання, перевірки знань з питань пожежної безпеки та інструктажів;
  • програми навчання з питань пожежної безпеки.

МВС заборонив допускати до роботи осіб, які не пройшли навчання, перевірку знань з питань пожежної безпеки та інструктажі.

Із наказу МВС «Про затвердження Порядку затвердження програм навчання та інструктажів з питань пожежної безпеки, організації та контролю за їх виконанням» від 05.12.2019 № 1021

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86358

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9711

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді