Зменшили строк розгляду скарги платника ЄСВ

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ 2020

Орган ДПС, який розглядатиме скаргу платника ЄСВ, зобов’язаний:

  • прийняти вмотивоване рішення;
  • надіслати його платнику ЄСВ протягом 20 к. дн. з дня отримання скарги (до 27.02.2020 — 30 к. дн.) на адресу платника ЄСВ поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку.

Зменшили строк розгляду скарги платника ЄСВ

Окрім цього, орган ДПС:

  • може прийняти рішення про подовження строку розгляду скарги платника ЄСВ понад встановлений строк, але не більше 60 к. дн.;
  • письмово повідомлятиме про це платника ЄСВ до закінчення 20-денного строку.

Якщо вмотивоване рішення за скаргою платнику ЄСВ не надсилають протягом 20-денного строку або протягом строку, який органом ДПС подовжено, таку скаргу вважатимуть повністю задоволеною на користь платника ЄСВ з дня, наступного за останнім днем закінчення строків (до 27.02.2020 прив’язки до дати не було).

Із Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 № 465-IX

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74476

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
46013

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10861

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56184

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
260694

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді