Новації у використанні коштів освітньої субвенції

Організація роботи бухгалтерської служби

Уряд змінив порядок та умови надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Зокрема, змінив заклади освіти, які фінансують за рахунок освітньої субвенції в частині видатків на оплату праці з нарахуваннями педпрацівників цих закладів.

Новації у використанні коштів освітньої субвенції

Окрім цього, Уряд дозволив спрямовувати залишки коштів освітньої субвенції на оплату заходів, пов’язаних із забезпеченням пожежної безпеки.

Якщо раніше заклад освіти погоджував з МОН закупівлю підручників і посібників (у т. ч. електронних), у 2020 році їх придбаватимуть без погодження МОН.

Обсяг субвенції, що спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів, як і раніше, ОДА розподілятиме між місцевими бюджетами, але не щомісячно.

Ці новації застосовуватимемо з 01.01.2020 після набрання чинності постанови.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» від 19.02.2020 № 137

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158965

Довідка про зміни до кошторису

Як внести зміни до кошторису бюджетної установи: ➤ у яких ситуаціях вносити ➤ як змінювати кошторис ➤ у які строки ➤ довідка про зміни до кошторису - бланк ➤ зразок заповнення довідки про зміни до кошторису
69136

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
14307

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34985

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
14102

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді