Важливо знати! Як працювати в умовах надзвичайної ситуації

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України до 24 квітня 2020 року. Як працювати у таких умовах?

Організація роботи бухгалтерської служби

Головне — не панікувати, дотримувати встановлених на цей період правил і довіряти лише перевіреним джерелам інформації. Надзвичайна ситуація — це ще не надзвичайний стан. Тижневик «Головбух: Бюджет» не залишить своїх передплатників наодинці з проблемами у цей складний період. Редакція тижневика працює у звичному режимі, постійно на звˈязку і докладає максимальних зусиль, аби ви якнайшвидше отримали потрібну інформацію. Бережіть себе!

Важливо знати! Як працювати в умовах надзвичайної ситуації

меми про бухгалтерів

Працюйте, відпочивайте й не забувайте, що поки ціни у відпустці – працюють знижки на передплату е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата».

Поспішайте – даруємо 2000 грн на передплату.

Статті за темою

Усі статті за темою

Відрядження в бюджетних установах: оформлення та оплата

Відрядження оплачуються відповідно до умов колективного чи трудового договору. Про останні зміни в оплаті відряджень у бюджетних установах. Про порядок оформлення й оплати відряджень, з прикладами розрахунків – у цьому огляді.
152546

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
74810

Довідка про трудовий та страховий стаж

Отримати довідку ПФУ про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити онлайн, як рахувати стаж за цією довідкою.
22012

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
94126

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді