12 порад, як спростити тендер під час карантину

Щоб замовникам в умовах карантину було легше закупити окремі товари, роботи та послуги, законодавці вивели такі закупівлі з під дії закону. КМУ лише мав затвердити їх Перелік та Порядок. Та щось пішло не так. І до такого Порядку, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2020 № 225, у замовників тепер купа запитань. А закуповувати треба терміново.

Відхилення тендерної пропозиції учасника: що зміниться

Сподіваємося, що здоровий глузд переможе і найближчим часом у Порядку з’являться зміни, які спростять алгоритм і скоротять час, потрібний для такої закупівлі. Тим паче, що ДП «Прозорро» та департамент з регулювання закупівель Мінекономіки вже звернулися до КМУ із закликом внести зміни.

Ми стежимо за подіями, і одразу ж повідомимо вам про новини. Віримо, що вони будуть позитивними. А тим часом – редакція журналу «Держзакупівлі» підготувала для вас 12 практичних порад. Ми покажемо, як спростити відкриті торги і швидше закупити потрібне в цій непростій ситуації.

Оформлюйте підписку на журнал «Держзакупівлі» та будьте обізнані у цій сфері.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3559

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34673

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5597

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді