Переговорна процедура для швидких закупівель у надзвичайній ситуації

Закупівель у замовників наразі побільшало. Швидко провести антикоронавірусні закупівлі мають ті закупівельники, чия діяльність безпосередньо пов’язана з медичним забезпеченням населення країни.

Переговорна процедура для швидких закупівель у надзвичайній ситуації

Не менше потреб і у звичайних закупівельників — треба поспіхом закупити дизінфекційні розчини, маски, засоби індивідуального захисту. Чи можна застосувати переговорну процедуру для таких закупівель? «Можна, якщо у вас є належне обґрунтування», — пояснює наш експерт.

Якими документами обґрунтувати нагальність закупівлі у надзвичайній ситуації

Якщо призначаєте зараз уповноважену особу для закупівель, скористайтеся нашою шпаргалкою. Не прогавите важливого!

Уповноважена особа — хто вона і які її обов'язки

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3492

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34591

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5536

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
28964

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді