МОН про проведення ЗНО, дистанційне навчання та спецперевірки знань

Міністерство освіти і науки України роз’яснило ситуацію стосовно головних питань організації та контролю освітнього процесу в рамках діючого карантину.

Зразок заповнення штатного розпису бюджетної установи 2020

МОН про проведення ЗНО, дистанційне навчання та спецперевірки знань

Наразі відомо, що карантин триває до 24 квітня. Щодо ЗНО - запевняють, що воно відбудеться в будь-якому разі. Але дата проведення оцінювання залежить від тривалості карантинних заходів. Зараз на сайті МОН запропоновано 2 можливих варіанти завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Нагадаємо, що право визначати структуру навчального року та види організації навчання на час дії карантину, делеговано педагогічній раді освітнього закладу.

Міністерство не надавало преференцій жодним ресурсам і не оплачувало доступ шкіл на жодну онлайн-платформу, проте звертається до всіх із розумінням поставитися до складної ситуації в країні та зробити доступ до своїх освітніх платформ безкоштовним.

До того ж МОН не планував і не проводитиме загальнонаціональну перевірку знань, здобутих під час карантину, однак рекомендує після закінчення його дії повторити ключові теми, хоча б шляхом ущільнення матеріалу.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді