Як самостійно перевірити чому при підписанні електронного документу могла виникнути помилка «Невірний пароль» або «Ключ пошкоджено» - інструктує Державна податкова служба.
Скачати податкову накладну за новою формою
Для усунення такої помилки необхідно перевірити:
- Який ключ кваліфікованого електронного підпису чи печатки використовується першим. Вірна послідовність підписів для податкової звітності: бухгалтер-директор-електронна печатка.
- Правильність введення паролю. А саме: регістр вводу паролю, мову клавіатури тощо (створений пароль може містити особливі символи). Якщо користувач забув пароль, то він повинен скасувати кваліфікований сертифікат відкритого ключа та отримати новий.
- Чи набраний пароль відповідає ключу, який використовується. Наприклад: пароль до ключа бухгалтера використовується тільки з ключем бухгалтера.
- Чи змінювалось ім’я файлу особистого ключа. Особистий ключ кваліфікованого електронного підпису чи печатки має жорстко визначену назву – «Key-6.dat», яка не підлягає зміні. Зміна назви особистого ключа призведе до неможливості його подальшого використання.
Звіт з праці: НЕ ПРОПУСТІТЬ
Якщо жодна з рекомендацій не допомогла, треба звернутися до відокремленого пункту реєстрації користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг в якому отримували кваліфікований сертифікат.
За інформацією порталу Державної податкової служби
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.