Електроний ключ бухгалтера: чому не вдається підписати документ

Як самостійно перевірити чому при підписанні електронного документу могла виникнути помилка «Невірний пароль» або «Ключ пошкоджено» - інструктує Державна податкова служба.

Скачати податкову накладну за новою формою

Помилка при підписанні документу «Невірний пароль або ключ пошкоджено»: що робити

Для усунення такої помилки необхідно перевірити:

  1. Який ключ кваліфікованого електронного підпису чи печатки використовується першим. Вірна послідовність підписів для податкової звітності: бухгалтер-директор-електронна печатка.
  2. Правильність введення паролю. А саме: регістр вводу паролю, мову клавіатури тощо (створений пароль може містити особливі символи). Якщо користувач забув пароль, то він повинен скасувати кваліфікований сертифікат відкритого ключа та отримати новий.
  3. Чи набраний пароль відповідає ключу, який використовується. Наприклад: пароль до ключа бухгалтера використовується тільки з ключем бухгалтера.
  4. Чи змінювалось ім’я файлу особистого ключа. Особистий ключ кваліфікованого електронного підпису чи печатки має жорстко визначену назву – «Key-6.dat», яка не підлягає зміні. Зміна назви особистого ключа призведе до неможливості його подальшого використання.

Звіт з праці: НЕ ПРОПУСТІТЬ

Якщо жодна з рекомендацій не допомогла, треба звернутися до відокремленого пункту реєстрації користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг в якому отримували кваліфікований сертифікат.

За інформацією порталу Державної податкової служби

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2513

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51280

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді