300 тис киян отримають матдопомогу в рамках міської ініціативи

Дана ініціатива впроваджена в рамках міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам", приуроченої до свята Великодня. Деталі цієї програми наведені у Розпорядженні №543.

COVID-19: гарячі новації від влади

300 тис киян отримають матдопомогу в рамках міської ініціативи

Матеріальна допомога у розмірі 300 грн буде надана:

  • непрацюючим пенсіонерам, розмір пенсії яких не перевищує розміру двох прожиткових мінімумів для осіб, що втратили працездатність;
  • особам, які є одержувачами державної соціальної допомоги відповідно до Законів № 1727 та № 2109;
  • особам, які є одержувачами соціальної пенсії відповідно до Закону № 1788;
  • особам, які є одержувачами державної допомоги на дітей, тяжким хворим, яким не встановлено інвалідність;
  • особам, які є одержувачами тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

-40% на вартість навчання Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

Допомогу у розмірі 280 грн отримають:

  • особи, які є одержувачами компенсації за надання соціальних послуг;
  • непрацюючі працездатні особи, які є одержувачами щомісячної компенсаційної виплати по догляду за особою з інвалідністю І групи або особою, яка досягла 80-річного віку;
  • особи, які є одержувачами щомісячної грошової допомоги особі та які проживають разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.

Виплатять одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу на поточні рахунки в банках для виплати пенсій або через "Укрпошту".

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
5224

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47943

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
70416

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
909

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
62632

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді