Одноразова допомога пенсіонерам: кому і коли буде сплачена

Одноразова допомога буде надана пенсіонерам в розмірі 1000 грн. На банківські карти вона буде зарахована автоматично, а тим, хто отримує пенсії через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Зразок наказу про надання матеріальної допомоги

Одноразова допомога пенсіонерам: як і коли буде сплачена

Уряд визначив, що виплата одноразової допомоги в сумі 1 тисяча гривень буде надана:

  • пенсіонерам, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень
  • громадянам, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

В разі, якщо Парламентом в найближчі дні буде прийнято зміни до державного бюджету, знадобиться близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати.

За інформацією Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
5151

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47742

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
70139

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
881

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
62405

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді