Сплата та звітність з плати за землю за березень/квітень

ГУ ДПС у Запорізькій області нагадало, що плату за землю не нараховують та не сплачують за період з 01 по 31 березня поточного року.

Сплата та звітність з плати за землю за березень/квітень

Податкове зобов’язання з плати за землю за квітень нарахуйте у повному обсязі, а сплатіть — до 30.06.2020, без нарахування пені та штрафних санкцій.

Якщо вже подано уточнюючу декларацію щодо зменшення податкового зобов’язання за квітень, не пізніше 30.04.2020 подайте уточнюючу декларацію з плати за землю за 2020 рік, в якій відобразіть зміни податкового зобов’язання за податкові періоди: березень та квітень 2020 року відповідно.

Зверніть увагу, граничним терміном сплати податкового зобов’язання за квітень 2020 року, замість 29 травня буде той самий термін, що і для сплати податкового зобов’язання за травень — 26.06.2020 (оскільки 28.06.2020 — святковий день, що припадає на вихідний).

За інформацією ГУ ДПС у Запорізькій області

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74442

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
45908

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10798

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56150

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
260263

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді